Vyskúšajte náš nový web www.eurodata.sk! Tento je zastaraný a niektoré funkcie už nemusia byť podporované.

Euro Data SK, a. s.
 
Sídlo: Kvačalova 5, 010 04 Žilina
Štatutár: Ing. Ervín Goga, predseda predstavenstva
Zapísaná: OR SR Žilina, oddiel: Sa, vložka č. 10651/L
IČO: 44271875
IČ DPH: SK2022641940
DIČ: 2022641940
Číslo účtu ČSOB: 4006573799/7500
IBAN: SK59 7500 0000 0040 0657 3799
SWIFT CODE: CEKOSKBX
Číslo účtu Tatra banka: 2927062142/1100
IBAN: SK26 1100 0000 0029 2706 2142
SWIFT CODE: TATRSKBX


 

Pobočky:

Žilina – Kvačalova 5, 010 04 Žilina

Bratislava – Krajná 10, 821 04 Bratislava

Košice - Rastislavova 104, 040 01 Košice

 

PROFIL FIRMY

 

Firma Euro Data SK, a.s. bola založená v roku 2008 za účelom dovozu a distribúcie kancelárskej techniky, periférnych zariadení, spotrebného materiálu a počítačových doplnkov. Pracovníci spoločnosti majú dlhoročné skúsenosti s prácou v tejto oblasti.

Štruktúra firmy

Hlavné sídlo firmy Euro Data Distribution, s.r.o. sa nachádza v Žiline, kde sa nachádza aj distribučný sklad. Aby sme boli čo najbližšie k zákazníkom, tak máme vytvorené 3 obchodné tímy (pobočky) a to v Bratislave, Žiline a Košiciach. Zároveň na pobočkách máme k dispozícii príručné sklady na osobný odber tovaru. Tovar z distribučného skladu je možné posielať do 24hod. kdekoľvek na území Slovenska.

Stratégia firmy

V prostredí, kde existuje niekoľko distribučných firiem zaoberajúcich sa dovozom rovnakých alebo veľmi podobných výrobkov možno zákazníka získať na svoju stranu iba kvalitnými službami a čo možno najväčšou „pridanou hodnotou" k distribuovaným produktom. Iba zvyšovaním „pridanej hodnoty" sa môžeme odlíšiť od konkurencie a získať ďalších spokojných zákazníkov. Tomuto cieľu je podriadená i stratégia našej firmy.

Sortiment

Náš sortiment neustále dopĺňame podľa požiadaviek zákazníkov a našich možností, aby sme čo najlepšie uspokojili Vaše nároky na tovar..

Dynamická cenotvorba

Každý zákazník má nastavené individuálne ceny, ktoré sa zobrazujú po prihlásení na náš web.

Dealerské ceny sú neverejné , verejné sú len doporučené ceny pre koncových užívateľov. Veľmi dobré predajné ceny dosahujeme veľkoobjemovými nákupmi a taktiež neustálym sledovaním alternatívnych zdrojov, čo nám umožňuje získať maximálne dobré nákupné ceny.

Kvalitná logistika

 

Skladové zásoby v našom distribučnom sklade dimenzujeme na objem mesačného obratu. To nám umožňuje plniť 95% požiadaviek našich zákazníkov do 24 hodín od objednania tovaru. Tovar si zákazníci buď prevezmú osobne na našich obchodných miestach v Žiline, Bratislave alebo v Košiciach, respektívne im ho doručíme na požadovanú adresu.

Naša firma hradí prepravu tovaru do skladu nášho partnera v plnej výške a vďaka dobre fungujúcej zmluvnej špedičnej spoločnosti, doručíme tovar do 24 hodín od objednávky.

Finančná podpora

Každý z našich zmluvných partnerov má možnosť nakupovať tovar s odloženou splatnosťou. Výška kreditu a počet dní odloženej platby závisí od odberu zákazníka, jeho platobnej disciplíny, ale aj dlhodobo dobrých obchodných vzťahov a je dojednávaný individuálne.

Technická podpora

V prípade akýchkoľvek problémov s výrobkami zakúpenými v našej firme dostáva náš partner rýchlu technickú pomoc od našich špecialistov. Informácie získa ihneď on-line prostredníctvom našej internetovej stánky alebo e-mailom, respektívne jednou zo šiestich tel. liniek na produktových manažérov.

Internet

Prostredníctvom internetovej stránky má možnosť každý registrovaný partner získať množstvo technických, cenových a marketingových informácií.

Školenia

Niekoľko krát ročne zabezpečujeme pre našich partnerov technické školenia a oboznamovanie s novinkami v našom sortimente.

Marketingová podpora

Podporu predaja nami distribuovaných výrobkov zabezpečujeme celoplošne v rámci SR nasledujúcou formou:
Pravidelné mailingy

- Vernostný program pre zákazníkov

- direct mailing

- promo akcie

- súťaže pre dealerov

- tlačové správy a recenzie a testy

- propagácia výrobkov na internete

 

Záručný a pozáručný servis

Na všetky výrobky, ktoré sa našim prostredníctvom dostanú do predajnej siete, garantujeme záruku v zmysle záručných podmienok výrobcu, respektíve legislatívnych predpisov platných na území SR. Záručné a pozáručné opravy buď vykonáva naša firma formou opravy alebo výmeny vadnej veci, poprípade nezávislá sieť servisných stredísk.

 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0
 
bez DPH
 
Ešte 100.00 € bez DPH k doprave zdarma
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
Nakonfigurujte si spotrebný materiál v 2 krokoch. Vyberte názov výrobcu a následne požadovaný model.
 
Prihlásenie
 
  Registrácia   Nové heslo
 
 
 

 

 

Prevádzkuje Euro Data Distribution, s.r.o.

Technické riešenie © 2023 CyberSoft s.r.o.